GABINET LOGOPEDYCZNY

Terapia logopedyczna 


Szukasz informacji na temat logopedii? Jeśli tak jest, oznacza to najprawdopodobniej, że u Twojego dziecka występują niepokojące Cię objawy. Dopiero co urodzone maleństwo ma problemy ze ssaniem? Niemowlę, któremu rozszerzasz dietę, nie potrafi żuć? Przedszkolak mówi mniej chętnie od swoich rówieśników? A może Twoje dziecko, pomimo rozpoczęcia nauki szkolnej, nadal „nie wyrosło” z wady wymowy? Jeśli mam rację – zapraszam  na terapię logopedyczną.
Pomogę Twojemu dziecku usunąć wszelkie bariery w porozumiewaniu się!


Diagnostyka i terapia


Niezależnie od rodzaju terapii jest ona zawsze poprzedzona diagnozą, która opiera się nie tylko na specjalistycznych badaniach, ale w dużej mierze na wywiadzie z najbliższymi dziecka. Opiekunowie, jako osoby spędzające z dzieckiem większość czasu, są kopalnią wiedzy na jego temat. Dopiero po postawieniu diagnozy oraz odnalezieniu źródła problemów, opracowywany jest sposób terapii optymalny dla danego dziecka.


Kiedy należy udać się z dzieckiem do logopedy?


Na konsultację logopedyczną warto wybrać się, jeśli zauważymy, że rozwój mowy dziecka odbiega od normy, czyli od innych dzieci w jego wieku. 


Rejestracja telefoniczna  607 311 444

logop.jpg